GILBERT NIELSEN. Väggrelief, aluminium.

3461412. GILBERT NIELSEN. Väggrelief, aluminium.

Figurkomosition. Signerad och daterad -78
79x53 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

79x53 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 324