OSKAR KOKOSCHKA. JÄGARE MED HUND.

346132. OSKAR KOKOSCHKA. JÄGARE MED HUND.

Färglitografi på japanskt papper, signerad och daterad med blyerts, exemplar E.A. 2/10
Papper 55,5 x 45cm.

Bra skick, tillbaka med en liten förlust av papper på grund av tidigare montering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Papper 55,5 x 45cm.

Antal besök: 1 777