3461098. ETT ERCOL DOMSTOLSSKÅP.
I medelalmfärgen, den svängda pelaröverdelen med dubbeldörrskåp, ovanför två korta lådor (en med bestickinsats), ovanför ett dubbeldörrskåp med en inre hylla. Paneldesign. Höjd 125cm x Bredd 123cm x Djup 48cm.
Några ljusmärken och repor, generellt bra. Presenterar bra. Lådor och dörrar går smidigt.