ARMBANDSUR, 18k guld, "Certina". 1900-talets sista kvartal.

346063. ARMBANDSUR, 18k guld, "Certina". 1900-talets sista kvartal.

Herrur. Läderarmband längd 22 cm. Diameter 33,5 mm, bruttovikt ink armband 31 gram.

Bruksslitage. Märken. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 894