FÅTÖLJ, Gripsholmsmodell, 1900-tal.

346044. FÅTÖLJ, Gripsholmsmodell, 1900-tal.

Lösa dynor.

Slitage, märken, smärre avslag på ryggbricka, klädsel med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lösa dynor.

Antal besök: 709