RINGAR, 2 st, 23k guld, Hudiksvall, 1945 respektive 1947. Vikt 10 gram.

346005. RINGAR, 2 st, 23k guld, Hudiksvall, 1945 respektive 1947. Vikt 10 gram.

Strl. 19 - 21 mm.

Bruksslitage, repor, större ring med något oregelbunden form.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strl. 19 - 21 mm.

Antal besök: 765