VAS, keramik, Knabstrup, Danmark.

3459894. VAS, keramik, Knabstrup, Danmark.

Höjd 47 cm, diameter 19 cm.

Bruksslitage.
Smärre märken och repor förekommer.
Smärre glasyrbortfall, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm, diameter 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 577