MATSERVIS 41 delar " Ostindia " , Rörstrand.

345948. MATSERVIS 41 delar " Ostindia " , Rörstrand.

14 st Mattallrikar
11 st Djupa
8 st Halvtallrikar
4 st Assietter
2 st Uppläggningsfat/ skål
1 st Skål med lock.

Slitage, missfärgningar, nagg undersida tallrikar.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 st Mattallrikar
11 st Djupa
8 st Halvtallrikar
4 st Assietter
2 st Uppläggningsfat/ skål
1 st Skål med lock.

Antal besök: 1 219