SÄNGBORD ett par, vitlackerade, 1900-talets senare del.

3459401. SÄNGBORD ett par, vitlackerade, 1900-talets senare del.

Höjd: ca 65 cm.
ca 55 x 40 cm.

Gott bruksskick.

Höjd: ca 65 cm.
ca 55 x 40 cm.

Gott bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Västerled 2
811 37 Sandviken
Sverige

Placering
Visningshallen
Antal besök: 44

Andra intressanta föremål