AFFISCH, tryck, Joan Miró.

AFFISCH, tryck, Joan Miró.
3459386. AFFISCH, tryck, Joan Miró.

Rammått 80 x 60 cm.
signerad och numrerad i trycket.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 80 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 319