CHIFFONJE, nyrenässans, omkring 1900.

345934. CHIFFONJE, nyrenässans, omkring 1900.

Längd 87, djup 43, höjd 189 cm.

Slitage, fanerskador/sprickor, kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 882