BARBRO BRÅNE. Elin. Olja på duk. Signerad BRÅNE.

345922. BARBRO BRÅNE. Elin. Olja på duk. Signerad BRÅNE.

Figurkomposition med kvinna. A tergo betitlad Elin på överstruken text Sist kvar III -59. 89x59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 017