SÄNGBORD, trä, ett par, 1950/60-tal.

345913. SÄNGBORD, trä, ett par, 1950/60-tal.

Nattygsbord i bonad björk med en låda och ett hyllplan
Höjd 50 cm
Bredd 42 cm
Djup 29 cm.

Bruksslitage
Repor, märken
Ena baksidans skiva med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm
Bredd 42 cm
Djup 29 cm.

Bruksslitage
Repor, märken

Antal besök: 2 250