REUBEN HEDIN. Olja på duk, katedralsinteriör. Signerad ruben Hedin.

345889. REUBEN HEDIN. Olja på duk, katedralsinteriör. Signerad ruben Hedin.

Med påskrift på spännram a tergo. 41x33 cm, ramad 55x47 cm.

Reuben Hedin (1905–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Reuben Hedin (1905–1985)

Antal besök: 5 165