SKRIN MED SKJUTBART LOCK, 1700-tal.

3458635. SKRIN MED SKJUTBART LOCK, 1700-tal.

Daterat 1769.
Mått 15 x 7 x 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterat 1769.
Mått 15 x 7 x 4 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 497