1 st kaffekopp, höjd 5,5 cm.
1 st gräddkanna, höjd 7 cm.
1 st sockerskål, höjd diameter 9,5 cm, höjd 3 cm.
13 st kaffefat, diameter 12,5 cm.
4 st tefat, diameter 14,7 cm.
12 assietter, diameter 17 cm.
Bruksslitage, gräddkanna med retuscherat nagg i nedre kant.
1 st kaffekopp, höjd 5,5 cm.
1 st gräddkanna, höjd 7 cm.
4 st tefat, diameter 14,7 cm.
12 assietter, diameter 17 cm.