SOFFGRUPP, skinn och trä, 3 delar, 1900-tal.

3458372. SOFFGRUPP, skinn och trä, 3 delar, 1900-tal.

Fåtöljer, 2 st, höjd ca 96 cm, bredd ca 85 cm,
sitthöjd ca 43 cm.

Soffa, 1 st, höjd ca 97 cm, bredd ca 187 cm,
sitthöjd, ca 41 cm.

Bruksslitage, märken/skav på skinn samt trädetaljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

sitthöjd ca 43 cm.

sitthöjd, ca 41 cm.

Antal besök: 388