POTTA, allmoge, 1800-tal.

POTTA, allmoge, 1800-tal.
3458309. POTTA, allmoge, 1800-tal.

Toalett.

Sitthöjd: ca 26 cm.
Bredd: ca 35 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Toalett.

Sitthöjd: ca 26 cm.
Bredd: ca 35 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 381