3458261. SYNTHESIZER, Roland vima RK-300.
Multimedia synthenizer med display, 2000-tal.
Serienummer: ZX70302
Roland pedal medföljer.
Mått: 137x45
Säljs till förmån för Stockholms Stadsmission.
Slitage, slagmärken, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.