SYNTHESIZER, Roland vima RK-300.

3458261. SYNTHESIZER, Roland vima RK-300.

Multimedia synthenizer med display, 2000-tal.
Serienummer: ZX70302
Roland pedal medföljer.

Mått: 137x45

Säljs till förmån för Stockholms Stadsmission.

Slitage, slagmärken, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer: ZX70302
Roland pedal medföljer.

Mått: 137x45

Antal besök: 586