JEAN JACQUES ROUSSEAU, "Lettres de deux amans", 3 band, Utgiven på "Chez Marc Michel Rey" Amsterdam 1762.

34581. JEAN JACQUES ROUSSEAU, "Lettres de deux amans", 3 band, Utgiven på "Chez Marc Michel Rey" Amsterdam 1762.

Tre skinnklädda band med förgylld dekor.

Slitage, en bokrygg med smärre skada, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 274