MÅTT, furu, krönt, 1800-tal.

MÅTT, furu, krönt, 1800-tal.
345802. MÅTT, furu, krönt, 1800-tal.

Längd 34, bredd 35, höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 602