SCRIMSHAW. Replik av forntida verk från 1800-talet.

345791. SCRIMSHAW. Replik av forntida verk från 1800-talet.

Nostalgisk 1900-talets replika uppsättning av 3 stycken Höjd 10 - 17 cm.

1 objekt på stativet med breakout.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 999