SNURRFÅTÖLJ, galon, 60-tal.

SNURRFÅTÖLJ, galon, 60-tal.
3457863. SNURRFÅTÖLJ, galon, 60-tal.

Sitthöjd ca 43 cm, rygg ca 70 cm.

Brukslitage, skav och märken.
Sömmen har släppt på sittdynan ( 5cm ).

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, skav och märken.

Antal besök: 488