BENGT EKLUND. Olja på pannå, "Två kvinnor från Ibiza", signerad Eklund.

345784. BENGT EKLUND. Olja på pannå, "Två kvinnor från Ibiza", signerad Eklund.

54 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 44 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 950