JOSEP GUINOVART. ”September”.

JOSEP GUINOVART. ”September”.
3457663. JOSEP GUINOVART. ”September”.

Litografi och träkol på papper
Signerad och daterad 1966. Det var ursprungligen en del av sviten ”1966”. 12 katalanska konstnärer ”.
64x51 cm.

Räv. Små kinkar i hörnen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

64x51 cm.

Räv. Små kinkar i hörnen.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 129