PAUL HOFF. Servisdelar av benporslin, 21 st. "Emma" Gustavsberg 1971-77.

345725. PAUL HOFF. Servisdelar av benporslin, 21 st. "Emma" Gustavsberg 1971-77.

Brun dekor av äppelblom. Bestående av
3 middagstallrikar
3 lunchtallrikar
4 sopptallrikar
5 assietter
6 underfat till kaffekoppar.

Lätt bruksslitage.
1 assiett med kantnagg.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

3 middagstallrikar
3 lunchtallrikar
4 sopptallrikar
5 assietter
6 underfat till kaffekoppar.

Lätt bruksslitage.
1 assiett med kantnagg.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 1 143