VASER, 2 st, glas, 1900-tal.

3457203. VASER, 2 st, glas, 1900-tal.

VAS, kristall, Ingeborg Lundin, Orrefors, signerad.
VAS, glas, Josef Schott.
Höjd 18-22 cm.

Bruksslitage.

VAS, glas, Josef Schott.
Höjd 18-22 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 18

Andra intressanta föremål