VAS, kristall, Ingeborg Lundin, Orrefors, signerad.
VAS, glas, Josef Schott.
Höjd 18-22 cm.
Bruksslitage.
VAS, glas, Josef Schott.
Höjd 18-22 cm.
Bruksslitage.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige