UNIFORFORMSJACKA, Frankrike, modell 1872, artilleri, löjtnant.

345718. UNIFORFORMSJACKA, Frankrike, modell 1872, artilleri, löjtnant.

Dekorband, förgyllda knappar. Storlek S.

Slitage, lösa dekorband, smärre hål, foder ställvis löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 322