STURE WICKSTRÖM. Kvinna med barn, olja på duk, signerad.

345689. STURE WICKSTRÖM. Kvinna med barn, olja på duk, signerad.

Mått: 55x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 55x46 cm.

Antal besök: 702