TRÄDGÅRDSSKULPTUR, sten och plåt, 1900-tal.

345678. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, sten och plåt, 1900-tal.

Väderkvarn. Höjd ca. 97 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väderkvarn. Höjd ca. 97 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 122