SKEPPSKLOCKA, SIGNALHORN, BJÄLLROR.

34559. SKEPPSKLOCKA, SIGNALHORN, BJÄLLROR.

Klockan märkt EM Mora. Signalhornet India. Klockans höjd ca 18,5 cm.

Slitage, bucklor. Signalhornets blåsa torkad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 312