TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn med stenskiva, 1900-tal.

345568. TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn med stenskiva, 1900-tal.

Diameter ca 60 höjd ca 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 60 höjd ca 73 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 205