Klar glasmassa med inslag av blått och vitt, diameter 29 cm
Signerad Lars Sestervik, Lindshammar -91
Klar glasmassa med inslag av grönt, gult och blått
Diameter 13,5 cm
Signerad AÖ (Anna Örnberg), 364/1000 Strömbergshyttan studioglas.
Bruksskick
Repor.
Diameter 13,5 cm
Bruksskick
Repor.