VIKVÄGG, metall. 1900-tal.

VIKVÄGG, metall. 1900-tal.
345536. VIKVÄGG, metall. 1900-tal.

150 x 150 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

150 x 150 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 615