BRICKBORD, Gustaviansk stil, signerad och daterad, E.H.L 1946.

345510. BRICKBORD, Gustaviansk stil, signerad och daterad, E.H.L 1946.

Handmålad med löstagbar bricka i metall, stativ i trä. Bredd ca 72, djup 54, höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 661