RADIOBORD, 1940-tal.

RADIOBORD, 1940-tal.
3455023. RADIOBORD, 1940-tal.

Höjd ca 56 cm
Bredd ca 59 cm
Djup ca 33 cm.

repor,märken,nött.

Gör en kostnadsfri värdering!
3455023. RADIOBORD, 1940-tal.

Höjd ca 56 cm
Bredd ca 59 cm
Djup ca 33 cm.

repor,märken,nött.

Antal besök: 301