GOLVFOTOGENLAMPA, 1800-tal.

GOLVFOTOGENLAMPA, 1800-tal.
34547. GOLVFOTOGENLAMPA, 1800-tal.

Stomme av mässing med rikt formad blomsterdekor, skiva av marmor. Höjd 155 cm.

Bruksslitage, senare indragen el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 456