PARTI KOPPAR, 5 delar, delvis 1800-tal.

345446. PARTI KOPPAR, 5 delar, delvis 1800-tal.

Tvättbalja diameter 85 cm, 4 kaffepannor.

Bucklor, skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, skador, slitage.

Antal besök: 582