Enstensring med briljantslipad diamant ca 0,18ct, stämplad 0,18, GFAB, 18K, E10(1979)
Klarhet VVS2, Färg K
Ringstorlek ca 16,4
Vikt 2,23 gram.
Ytslitage.
Klarhet VVS2, Färg K
Ringstorlek ca 16,4
Vikt 2,23 gram.
Ytslitage.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.