ENSTENSRING MED DIAMANT ca 0,18ct, 18K vitguld, 1979.

3454409. ENSTENSRING MED DIAMANT ca 0,18ct, 18K vitguld, 1979.

Enstensring med briljantslipad diamant ca 0,18ct, stämplad 0,18, GFAB, 18K, E10(1979)
Klarhet VVS2, Färg K
Ringstorlek ca 16,4

Vikt 2,23 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klarhet VVS2, Färg K
Ringstorlek ca 16,4

Vikt 2,23 gram.

Ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 166