SOCKERSKÅL MED LOCK, silver, Sverige 1914.

345381. SOCKERSKÅL MED LOCK, silver, Sverige 1914.

Delarna stämplade "K A" M7.
Locket med urtag för strösked.
Vikt 337 g.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delarna stämplade "K A" M7.
Vikt 337 g.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 529