SÄNG, gjutjärn, Frankrike, 1800-tal.

34538. SÄNG, gjutjärn, Frankrike, 1800-tal.

På hjul. Dekor av bla vindruvor och fåglar i relief.
Längd 216, bredd 82, höjd 100 cm. Bäddmått 80 x 200 cm
Går att montera isär. Om så önskas medföljer madrass.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 4 608