LÄKARSKÅP, 1900-talets första hälft.

34534. LÄKARSKÅP, 1900-talets första hälft.

Bemålad plåt. Med senare belysning. Längd 93, bredd 44, höjd 174.

Nyckel saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas. Slitage.

Antal besök: 11 897