VINTERROCK, Svenska Försvaret. 1900-talets första hälft.

345330. VINTERROCK, Svenska Försvaret. 1900-talets första hälft.

Pälsklädd insida.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pälsklädd insida.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 3 068