GOLVVASER, 2 st, keramik, Greta Runeborg, Upsala Ekeby. 1941-57.

345321. GOLVVASER, 2 st, keramik, Greta Runeborg, Upsala Ekeby. 1941-57.

Nr. 9. Höjd ca. 44 cm.

Bruksslitage, en vas med retuscherad nagg vid mynningskanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr. 9. Höjd ca. 44 cm.

Antal besök: 4 610