3453055. ÅSA JUNGNELIUS. "Stiletto", skulptur i rosa vax, stilettklackssko signerad och daterad SAK 2012 och numrerad 31/50.
"Stiletto", skulptur, stilettklackssko i storlek 36. Utförd för SAK, Sveriges Allmänna Konstförening.
Smärre slitage samt repor.