PARTI SVENSKA MYNT, 1 och 2 kronor, 1800/1900-tal. Totalvikt 1039 gram.

34529. PARTI SVENSKA MYNT, 1 och 2 kronor, 1800/1900-tal. Totalvikt 1039 gram.

15 st 1-kronor, 1942-50.
65 st 2-kronor, 1876-1950.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 st 1-kronor, 1942-50.
65 st 2-kronor, 1876-1950.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 089