LANTERNA, 1900-talets första hälft.

3452932. LANTERNA, 1900-talets första hälft.

Höjd med upphängning 53 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med upphängning 53 cm.

Slitage.

Antal besök: 334