G-PLAN TEAK DISPLAYSKÅP.

G-PLAN TEAK DISPLAYSKÅP.
3452627. G-PLAN TEAK DISPLAYSKÅP.

G-Plan displayskåp/skänk i teak från omkring 1980-talet, med tillverkaretiketter som anger G-Plan 'MANDALAY'. Skåpskivan med ett par glaserade skåpdörrar, en fallklaffskåpsdörr, invändigt ljus, och flera hyllor. Skänkens botten med en lång låda till vänster och kort låda till höger ovanför tre skåpdörrar. 173cm höjd, 130cm bredd, 48cm djup.

Allmänt slitage/märken, el otestad, skav och repor etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 413