G-PLAN TEAK DISPLAYSKÅP.

3452627. G-PLAN TEAK DISPLAYSKÅP.

G-Plan displayskåp/skänk i teak från omkring 1980-talet, med tillverkaretiketter som anger G-Plan 'MANDALAY'. Skåpskivan med ett par glaserade skåpdörrar, en fallklaffskåpsdörr, invändigt ljus, och flera hyllor. Skänkens botten med en lång låda till vänster och kort låda till höger ovanför tre skåpdörrar. 173cm höjd, 130cm bredd, 48cm djup.

Allmänt slitage/märken, el otestad, skav och repor etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
20th Century Mezzanine
Antal besök: 67