SKRIVBORD, höj & sänkbart, Ikea.

3452500. SKRIVBORD, höj & sänkbart, Ikea.

ca 80 x 160 cm, 73 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 80 x 160 cm, 73 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 308